Kerio Control

Wykrywaj zagrożenia, blokuj wirusy i zabezpieczaj VPN za pomocą firewalla stworzonego specjalnie dla SMB. Zagwarantuj kompletną ochronę sieci. 

O produkcie

Router + firewall do bezpiecznego łączenia się z Internetem

Połącz swoją organizację z bezpieczną siecią VPN

Zarządzaj swoją cenną przepustowością

Łatwy do wdrożenia i zarządzania

Cechy produktu:

Dzięki wysokiej dostępności, w przypadku awarii lub usterki, drugi komputer Kerio Control wkracza do akcji. Użytkownicy nie widzą spadku jakości usług. Nie jesteś narażony na ataki.

 

Kerio Control działa sprawnie w istniejącym środowisku IT – zgodnie z Twoimi potrzebami. Wybierz podejście, które najlepiej pasuje do istniejących procesów IT, infrastruktury i organizacji.

 

Kerio Control łączy w sobie funkcje firewalla nowej generacji – w tym firewall sieciowy i router, wykrywanie i zapobieganie włamaniom (IPS), bramę antywirusową, VPN oraz filtrowanie treści i aplikacji internetowych.

 

Łatwo i bezpiecznie połącz centralę z użytkownikami zdalnymi i oddziałami. Własne tunelowanie VPN Kerio z bardzo prostą instalacją wymaga minimalnej konfiguracji i zapewnia bardzo wydajne połączenie sieciowe. 

Przeglądaj aktywność internetową poszczególnych użytkowników, udoskonalaj zasady kształtowania ruchu i wiele więcej dzięki automatycznym, szczegółowym raportom Kerio Control Statistics wysyłanym do Twojej skrzynki e-mail.

Wykorzystaj wnioski z raportów, aby ograniczyć odpowiedzialność prawną i zwiększyć produktywność, blokując dostęp do stron, aplikacji i kategorii treści lub ograniczając go do określonych pór dnia, użytkowników/grup użytkowników i lokalizacji użytkowników.

Łatwe nadawanie priorytetów i monitorowanie ruchu sieciowego w celu zagwarantowania szybkiej transmisji dla najważniejszych rodzajów ruchu. Funkcja Internet Link Load Balancing optymalizuje dostęp do Internetu poprzez dystrybucję ruchu na wielu łączach.

Obsługuj wszystkie czynności administracyjne i konfiguracyjne z poziomu konfigurowalnej konsoli internetowej za pomocą komputera stacjonarnego lub tabletu. Szybki i bezpieczny dostęp do ustawień zabezpieczeń, zarządzanie użytkownikami i przepustowością oraz ustawianie zasad ruchu sieciowego za pomocą intuicyjnego interfejsu.

Selektywnie blokuj, zezwalaj lub rejestruj dostęp do 141 kategorii treści internetowych i aplikacji za pomocą Kerio Control Web Filter ze świadomością aplikacji. Utrzymuj poza siecią ruch obciążający przepustowość, np. strumieniowe wideo, lub blokuj sieci peer-to-peer. Powstrzymaj użytkowników przed odwiedzaniem złośliwych stron, które zawierają wirusy i oprogramowanie szpiegujące, wyłudzające dane lub służące do kradzieży tożsamości.

System IPS Kerio Control stanowi dodatkową, przejrzystą warstwę ochrony sieci, dzięki analizie zachowań opartej na Snort oraz regularnie aktualizowanej bazie reguł i adresów IP z czarnej listy Emerging Threats.

MyKerio upraszcza zarządzanie wieloma wdrożeniami Kerio Connect, Kerio Control i Kerio Operator poprzez bezpieczny, scentralizowany interfejs sieciowy.

Kontakt

Skontaktuj się z nami